Bayilik


 
BAŞLANGIÇ
STANDART
PROFESYONEL
İŞLETME
PARTNER
Bayilik Ücreti
1900 TL
3800 TL
5700 TL
7600 TL
9500 TL
İNDİRİM ORANI
%10
%20
%30
%40
%50
Ücretsiz Hosting
Veri Girişi (Site Başı)
10 Sayfa
15 Sayfa
20 Sayfa
25 Sayfa
30 Sayfa
Destek
Ticket Desteği
Ticket Desteği
Ticket Desteği
Ticket Desteği
Ticket Desteği
Öncelik
Öncelikli (5)
Öncelikli (4)
Öncelikli (3)
Öncelikli (2)
En Fazla Öncelikli(1)BAYİLİK ŞARTLARI

 • Bayilik ücreti yıllık olarak ödenir ve ödenen bu tutar siparişlerinizde kullanılmak üzere hesabınıza bakiye olarak yüklenir.
 • Başlangıç, standart, işletme ve partner indirim oranlarına göre ürün veya hizmetlerden indirim kazanırsınız.
 • Yüklenen bayi bakiyesi bir yıl içinde kullanılmalıdır. 1 yıl içerisinde kullanılmayan bakiyeler sıfırlanır.
 • Yüklediğiniz bakiye bittikten sonra tekrar bayilik süresince (1 YIL) yeniden paket satın almadan indirimli fiyatlarla ürün-hizmet alabilirsiniz.
 • Bayi olurken ödediğiniz bakiye tutarı kadar fatura kesilir. 
 • Bayilik kredisini kullanarak satın alacağınız ürün veya hizmetler için ekstra fatura kesilmez.
 • Wordpress web sitesi şablonlarını satışı yaparken wordpressofisi.com'un belirlediği fiyatların altında satış yapamazsınız. Böyle bir durum tespit edildiğinde haber vermeksizin bayilik sonlandırılır ve kullanmadığınız bakiyeniz iade edilmez. 
 • Sitemizde yer alan hazır şablonları ortak gösterim alanları üzerinden yada kendi siteniz üzerinden müşterilerinize sunabilirsiniz.
 • Sitemizde yer alan hazır şablonları forum sitelerinde vb. sitelerde satamazsınız.
 • Satacağınız tüm ürün veya hizmetlerde ilgili teknik işlemler ve destek bayi tarafından müşterisine verilir. Bayilerimizin müşterileri wordpressofisi.com ile iletişime geçemez. Geçse bile ürün veya hizmeti satın alan pozisyonda olmadığı için hiçbir işlem yapılmaz. 
 • İstediğiniz paketi satın alarak bayiliğinizi başlatabilirsiniz. 


Neden Bayi Olmalıyım ?

Aylık ek gelir kazanmak için siz de şimdi bayimiz olabilirsiniz. Sadece müşterilerinize web sitesi veya sitemizdeki dijital hizmetleri satarak, aylık performansınıza bağlı 1000 - 10.000 TL kazanabilirsiniz. Artan web tasarım ihtiyaçlarına en hızlı ve ekonomik olarak profesyonel, geliştirilebilir ve kendi sunucunuzda barındırabileceğiniz hazır siteler ile çözüm bulabilirsiniz. Müşterilerinize hızlı ve ekonomik seçenekler sunabileceğiniz için hem müşteriniz, hem de siz memnun kalırsınız !Kimler Bayi Olabilir ?

Web tasarım, internet , bilişim vb. sektörlerde yada kendi müşterisine web site, dijital hizmet satışı yapabilecek, kendi müşterisiyle ilgilenebilecek olan 25 yaş üstü kurumsal ve bireysel müşterilerimiz bayimiz olabilir.Bayi Olursam Ne Kazanırım?

Söz konu şablonları ek hizmetler sunarak veya varsayılan şablon haliyle istediğiniz fiyatlara satabilirsiniz. Müşterilerinize seo, ads reklamları, facebook-instagram reklamları gibi ek paketlerde sunabilirsiniz.Nasıl Bayi Olabilirim ?

Bayimiz olmak için yukarıdaki paketlerden istediğinizi satın alabilirsiniz.  Siparişiniz onaylandıktan sonra bayiliğiniz başlatılır ve indirimli fiyatlarla ürün veya hizmet satın alabilirsiniz.Not : Bayilerimiz satış yaptığı tüm sitelerden sorumludur. Müstehcen, adult içerik, terör propagandası vb  gayri resmi faaliyetlerde hizmet veren kişi veya kuruluşlara hizmet veremez. Hizmet verdiği tespit edilse bile ilgili web sitesi tespit edildiği anda kapatılır ve ücret iadesi yapılmaz. Böyle bir durumda tüm sorumluluk ürünü veya hizmeti bizden satın alan kullanıcıya aittir.  Resmi kurum ve kuruluşlarca bayilerimiz hakkında talep edilebilecek her türlü bilgi paylaşılmaktadır. Bayilerin kötü niyeti tespit edilirse (müşterisine hizmet vermeme, kendi müşterileri ile iletişim kopukluğu, dolandırıcılık vb.)  son kullanıcı doğrulandıktan sonra ürün veya hizmetler bayiden alınıp ilgili son kullanıcıya aktarılır. Böyle bir durumda müşteri mağduriyetini önlemek için hizmet süresi boyunca hizmet verilir.  Kötü niyet tespit edilirse bayiliği anında sonlandırılır ve içeride bakiyesi varsa iade edilmez.