Google Ads Reklamları


Google Ads reklamları, eski adıyla Adwords reklamları internette en etkili dijital pazarlama reklam araçlarından biridir. İstediği ürününü veya hizmeti arayan müşteriye, o an ulaşabilmek dönüşümleri, yani ürün veya hizmet satışlarını oldukça arttırmaktadır. 

Google ads reklamları ücretli bir reklam modelidir. Yani belirli bir bütçe karşılığında web sitenize trafik çekebilir, potansiyel müşterilere ürün veya hizmet gösterimi yapabiliriz.

Google Ads Reklam Modelleri


Google ads reklamlarında şuan arama ağı reklamları, mobil uygulama reklamları, alışveriş reklamları, gmail reklamları, video reklamlar  gibi birçok reklam modeli bulunmaktadır. Her ürün veya hizmetin satış kanalı, müşteri kitlesi farklı olacağı için reklam verirken en uygun reklam modelini seçmek, bizi bir adım ön plana çıkartacaktır. 

Reklamlarda tıklama başı ödeme, gösterim başı ödeme, edinme başına ödeme yapma gibi farklı farklı ödeme sistemleri bulunur. İlgili anahtar kelimelere, rekabete ve zamana bağlı olarak  maliyetler artış-azalış gösterebilir.

Google Adwords Uzmanı


Google adwords konusunda  sertifikalı bir adwords uzmanı ve aynı zamanda kurucumuz olan Kadir Bakmaz'ın blog sitesinde https://www.kadirbakmaz.com google adwords hakkında detaylı bilgileri bulabilir, öğreneceğiniz yeni bilgi ve stratejilerle kendinizi bu alanda geliştirebilirsiniz. 

Adwords reklamlarınızın profesyonelce yönetilmesi, aynı bütçe ile daha fazla dönüşüm ve tıklama alma, ads reklamları için site içi optimizasyonu vb. üst düzey reklamcılık konularında danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.