Hakkımızda


Biz Polen Medya ekibi olarak 2009'dan bugüne kadar web dünyasında eticaret, kurumsal web tasarım, seo, dijital pazarlama alanlarında onlarca farklı proje ürettik, yüzlerce projeye dahil olduk. Edindiğimiz pazarlama, kullanıcı deneyimi tecrübelerimizi daima "satış odaklı" hizmetler üretmek için kullandık, kullanıyoruz.


Kendi alanlarında uzman tasarım, yazılım ve dijital pazarlama ekibimizle, profesyonel bir bakış açısıyla, uzun vadeli projeler yürütmekteyiz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve şirket politikamız gereğince butik, yani firmaya - kişiye özel hizmetler sunuyoruz. Bu şekilde daha iyi altyapılarla, daha verimli satış stratejileri oluşturup, daha başarılı olduğumuzun farkındayız.


Wordpress alanında hizmet veren Wordpress Ofisi projemizde,  değerli müşterilerimize wordpress tabanlı, seo ve dijital pazarlama faaliyetlerinde esneklik sunan, kendi sunucunuzda da barındırabileceğiniz profesyonel web site paketleri sunuyoruz. Uygun sektörler için dijital pazarlama danışmanlık hizmetleri de vermekteyiz.