Neden Biz ?


Wordpress kullanarak çok az sevide yazılım bilgisine sahip olan birisi de web sitesi hazırlayabilir. Bizim farkımız şunlar;

  • 10 Yıllık Wordpress Deneyimimiz Var : 2009'dan bugüne wordpress altyapısını kullanıyoruz ve gördüğünüz gibi fazlasıyla hakimiz.

  • Kullanıcı Deneyimi Tecrübesine Sahibiz : Yıllardır, farklı alanlarda, farklı web siteleri hazırlıyor olmamız, tasarım ve dönüşüm konularında bizi yeterince güçlendirdi. Hangi sektöre, hangi tarz web siteleri hitap eder, kullanıcılar ne görmek ister, ve en önemlisi nasıl daha fazla dönüşüm elde ederiz, bu soruların cevaplarına göre web sitelerimizi tasarlıyoruz.

  • Tasarım Bizim İşimiz : Tüm tasarımlarımız konsept olarak, alanında uzman ekibimiz tarafından hazırlanıyor. Freelancer sitelerinde farklı kişiler tarafından hazırlanan, farklı konseptlerdeki, rastgele hazırlanan banner ve slaytlar gibi asla olmaz.

  • Dijital Pazarlama Uzmanıyız: Reklam sektörüne yeni girdiyseniz kalite puanı, açılış sayfası deneyimi, dönüşüm gibi kavramları öğrenene kadar ve web sitenizde deneyimleyene kadar onbinlerce lira parayı çöpe atmış olursunuz. Kısacası, web siteniz alakasız sayfa tasarımlarıyla, rastgele kişiler tarafından hazırlandıysa, kat ve kat daha fazla para ödersiniz. Reklama harcayacağınız parayı en düşük seviyeye çekerek web sitenizi bedavaya getirmeniz mümkün. Eğer bir reklam verenseniz kendinize bugün şu soruları sorun: "Düşük kalite puanlarım ve müşteriye dönmeyen ziyaretçilerim nedeniyle bugün ne kadar para kaybettim? Ay sonunda bunun bana maliyeti ne olacak ?

  • Sonuç Odaklıyız : Sitedeki tüm şablonlarımızı reklam, seo ve tüm dijital pazarlama faaliyetlerinde en iyi dönüşüm elde edecek şekilde hazırlıyoruz. Biliyoruz ki, müşteri kazandırmayan bir web sitesi hiçbir işe yaramaz. Bu sorunu ortadan kaldırmak için profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Fakat reklam verme tarafında konuya hakim değilseniz, yine aynı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bir bütün halinde dönüşümleri en üst düzeye çıkartabilmek için, reklam danışmanlığı hizmetleri de sunuyoruz.

Unutmayın, herkes wordpress ile basit bir web sitesi kurabilir. Evet sadece kurabilir, çünkü sonrası yok. Dönüşüm optimizasyonlu, profesyonel tasarımlara sahip wordpress web sitelerini biz kurarız. Kurmakla kalmaz, reklamlarınızı da optimize ederek, yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmak için çalışırız. Reklam için verdiğiniz ..x.. TL'yi size ..x.. TL olarak geri dönmesi için hizmet veririz. Web sitesi ticari anlamda en büyük pazarlama ve tanıtım araçlarından biridir. Satışa, müşteriye, sonrasında paraya dönüşmeyen web sitelerinin ticari olarak hiçbir değeri yoktur.