İndirimde wordpress firma sitesi

Örnek siteyi incelemek için mavi butonuna basınız.

Detaylı bilgileri alt kısımdaki AÇIKLAMALAR bölümünde bulabilirsiniz.

Wordpress Nakliyat Web Sitesi


Nakliyat sektörü için özel olarak hazırlanan, dönüşümler için optimize edilen profesyonel wordpress site şablonudur. Bir nakliyat firmasının ihtiyacı olan  nakliye talep formu, foto galeri, bilgi sayfaları, müşteri yorumları, harita ve iletişim formları ve daha onlarca farklı alt sayfadan oluşmaktadır.  Reklam vb. dijital pazarlama çalışmalarında üstün bir kullanıcı deneyimi sunarak, dönüşümleri en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Siz de aktif olarak Google Adwords, Facebook, Instagram reklamları kullanıyor, sitenize trafik çekiyorsanız, en iyi dönüşüm almak için wordpress nakliyat sitesi şablonumuzu kullanabilirsiniz. Üstelik istediğiniz an, kimseye ihtiyaç duymadan güncelleyebilirsiniz. Dilerseniz tamamen kendi sunucunuzda da kullanabileceğiniz firma sitesi şablonunu ihtiyaçlarınıza göre, istediğiniz kişi veya firmaya güncelleme de yaptırabilirsiniz. Daima güncellenen wordpress altyapısını en etkili şekilde kullanarak, rakiplerinizden her zaman bir adım önde olabilirsiniz.  

Wordpress Nakliyat Sitesi Genel Özellikleri

 • Nakliyat, lojistik sektörü için özelleştirilmiş, benzersiz wordpress tema tasarımı
 • Tablet, telefon ve tüm cihazlarla uyumlu responsive tasarım
 • Slayt modülü, hizmet alanları, sıkça sorulan sorular ve blog sayfası
 • Hakkımızda, vizyon, misyon vb. sınırsız sayfa ekleme
 • Referanslar sayfası, iletişim formu ve iletişim  sayfası
 • Mükemmel seo uyumlu wordpress altyapısı
 • Tamamen açık kaynak kodlu, güncellenebilir şablon
 • Kendi sunucunuzda barındırma imkanı
 • Şifresiz ve lisans sınırlaması olmadan tamamen açık kaynak kodlu kullanma fırsatı
 • Firmanız veya logonuzla uyumlu, sınırsız renk seçeneği
 • Özelleştirilmiş iletişim formları (satın alma, müşteri bilgisi toplama)
 • Whatsapp sipariş hattı veya whatsapp destek hattı entegrasyonu,
 • Mobil için tıklayıp  arama özelliği
 • Zopim, jivochat vb. canlı destek sistemi
 • Güncelleştirilebilir, geliştirilebilir wordpress çekirdek altyapısı
 • İstendiği takdirde 1 yıl ücretsiz hosting hizmeti
 • Daha fazla detay için örnek siteyi inceleyiniz. 

İçerik Paketi  (Tanıtıma Özel Şuan Ücretsiz) 

 • 2 adet profesyonel slayt tasarımı
 • 10 sayfa ücretsiz veri girişi
 • 1 adet özel form tasarımı (müvekkil bilgisi toplama formu, sipariş formu vs.)

Neden Wordpress Firma Sitesi kullanmalıyım ? 

 • Wordpress altyapısı çekirdek olarak ücretsiz bir altyapı olduğu için özel yazılım hizmetlerindeki gibi bir maliyeti yoktur. Dolayısıyla size verilen hizmet doğrultusunda ücret ödersiniz. Yazılım için ekstra para ödemezsiniz.
 • Tamamen dinamik, istediğiniz zaman güncellenebilir altyapıya sahiptir. İnternet olan her yerden web sitenizi kontrol edebilir, güncelleyebilirsiniz.
 • Sitenizi kendi sunucunuzda barındırdığınızda asla sizden aylık veya yıllık olarak bir ücret talep edilmez. Kendi hostinginizde ömür boyu kullanabilirsiniz. Wordpressofisi.com sunucularında barındırmak istiyorsanız 1 yıl ücretsiz hosting fırsatından yararlanabilirsiniz. 1 yıl sonrasında paketinizin kaynak kullanımına göre sadece hosting ücreti ödersiniz. Hosting paketleri sayfasından güncel hosting paketlerini ve ücretlerini inceleyebilirsiniz.
 • Google reklamları, facebook ve instagram reklamaları ile web sitenize trafik çekerek müşteri elde etmek istiyorsanız kaliteli, açılış sayfası deneyimi iyi olan web sitelerine ihtiyaç duyarsınız. Sayfa tasarımı düzensiz, mobil uyumlu olmayan şablonları kullanırsanız, web sitenizden dönüş alamazsınız veya aynı bütçe ile daha fazla müşteri kazanabilecekken, daha azı ile yetinirsiniz. Bütçenizi boş yere harcamamak için profesyonel web sitelerine ihtiyaç duyarsınız.


Sizin Farkınız Nedir ? 

Wordpress kullanarak çok az sevide yazılım bilgisine sahip olan birisi de web sitesi hazırlayabilir. Bizim farkımız şunlar;
 • 10 Yıllık Wordpress Deneyimimiz Var : 2009'dan bugüne wordpress altyapısını kullanıyoruz ve gördüğünüz gibi fazlasıyla hakimiz. 

 • Kullanıcı Deneyimi Tecrübesine Sahibiz :  Yıllardır, farklı alanlarda, farklı web siteleri hazırlıyor olmamız, tasarım ve dönüşüm konularında bizi yeterince güçlendirdi. Hangi sektöre, hangi tarz web siteleri hitap eder, kullanıcılar ne görmek ister,  ve en önemlisi nasıl daha fazla dönüşüm elde ederiz, bu soruların cevaplarına göre web sitelerimizi tasarlıyoruz.

 • Tasarım Bizim İşimiz : Tüm tasarımlarımız konsept olarak, alanında uzman ekibimiz tarafından hazırlanıyor. Freelancer sitelerinde farklı kişiler tarafından hazırlanan, farklı konseptlerdeki, rastgele hazırlanan banner ve slaytlar gibi asla olmaz.

 • Dijital Pazarlama Uzmanıyız: Reklam sektörüne yeni girdiyseniz kalite puanı, açılış sayfası deneyimi, dönüşüm gibi kavramları öğrenene kadar ve web sitenizde deneyimleyene kadar binlerce lira parayı çöpe atmış olursunuz. Kısacası, web siteniz alakasız sayfa tasarımlarıyla, rastgele kişiler tarafından hazırlandıysa, kat ve kat daha fazla para ödersiniz. Reklama harcayacağınız parayı en düşük seviyeye çekerek web sitenizi bedavaya getirmeniz mümkün. Eğer bir reklam verenseniz kendinize bugün şu soruları sorun: "Düşük kalite puanlarım ve müşteriye dönmeyen ziyaretçilerim nedeniyle bugün ne kadar para kaybettim? Ay sonunda bunun bana maliyeti ne olacak ?

 • Sonuç Odaklıyız : Sitedeki tüm şablonlarımızı reklam, seo ve tüm dijital pazarlama faaliyetlerinde en iyi dönüşüm elde edecek şekilde hazırlıyoruz. Biliyoruz ki, müşteri kazandırmayan bir web sitesi hiçbir işe yaramaz.  Bu sorunu ortadan kaldırmak için profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Fakat reklam verme tarafında konuya hakim değilseniz, yine aynı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bir bütün halinde dönüşümleri en üst düzeye çıkartabilmek için, ek olara reklam danışmanlığı hizmetleri de sunuyoruz.

Unutmayın, herkes wordpress ile basit bir web sitesi kurabilir. Evet sadece basit bir web sitesi kurabilir çünkü sonrası profesyonellik gerektirir. Dönüşüm optimizasyonlu, profesyonel tasarımlara sahip wordpress web sitelerini biz kurarız. Kurmakla kalmaz, reklamlarınızı da optimize ederek, yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmak için çalışırız. Reklam için verdiğiniz ..x.. TL'yi size ..x.. TL olarak geri dönmesi için ek hizmetler sunarız. 

Web sitesi ticari anlamda en büyük pazarlama ve tanıtım araçlarından biridir. Satışa, müşteriye, sonrasında paraya dönüşmeyen web sitelerinin ticari olarak hiçbir değeri yoktur. Güven vermeyen,  basit,  sizin bile beğenmediğiniz amatör web siteleriyle reklam verirken, çöpe giden bütçelerinizi düşünürseniz, yaptığımız işin değerini anlamış olursunuz. 
Bu deneyimi edinebilmek için daha binlerce lira paranızı çöpe atmak ister misiniz ?

Fiyata dahil olan ürün-hizmetler aşağıdaki gibidir. Kendi hostinginizde veya size sağlayacağımız ücretsiz hostingde sitenizi barındırabilirsiniz. Kendi hostinginizde kullanacaksanız 

 • Satın alınan wordpress site şablonu (tamamen açık kaynak kodlu)
 • Satın alınan wordpress şablona ait logo, slayt, mobil slayt ve hizmet görsellerine ait .psd kaynak dosyaları iletilir ve site demoda görüldüğü gibi birebir olarak kurulup teslim edilir. 
 • İçerik Paketi  (Tanıtıma Özel Şuan Ücretsiz) 2 adet profesyonel slayt tasarımı, 10 sayfa ücretsiz veri girişi , 1 adet özel form tasarımı (nakliyat talep formu, sipariş formu vs.)

Wordpressofisi.com sunucularında kullanacaksanız ek olarak 

 • 1 yıl ücretsiz hosting (1 GB disk alanı, 20 GB aylık trafik) 
 • Ücretsiz SSL sertifikası sunulmaktadır.

Var olan alan adınızı kullanabilir yada 50+KDV ek ücret dahilinde .com  .net  veya .org uzantılı, tescil için müsait yeni bir alan adı satın alabilirsiniz. 

Wordress Nedir ?

Dünyada her dört sitenin birinin altyapısında kullanılan, onbinlerce yazılım geliştiricisi olan php yazılım tabanlı ortak bir içerik yönetim sistemidir ve çekirdek yapısı tamamen ücretsizdir. Yani ortak olan altyapının tamamını ücretsiz bir şekilde indirebilir, kullanabilirsiniz. Wordpress ilk çıktığı zamanlarda daha çok blog siteleri altyapılarında kullanılıyordu. Fakat sürekli geliştirilen altyapısı sayesinde, günümüzde e-ticaret sitesi olarak bile kullanılır hale geldi. Artık blog, haber, oyun, dizi, film vb tüm sektördeki sitelerin altyapısında wordpress kullanılmakta.
 
 

Peki wordpress neden bu kadar popüler ?

İnternet üzerinde yer alan her dört sitenin bir tanesinin wordpress altyapısı kullanılıyor olması elbette tesadüf değil. Farklı ülke ve coğrafyalarda, Wordpress'i geliştiren yazılımcıların, tema geliştiricilerinin olması worpdressin bu kadar çok kullanılmasındaki en büyük etkendir. İçerik yönetim sisteminin, google arama sonuçlarıyla uyumlu halde çalışması seo, yani arama motoru optimizasyonu denince akla ilk wordpressin gelmesini sağladı. Şundan emin olun ki seo kelimesini duyan-bilen herkes, "wordpress" kelimesini de mutlaka duymuştur. Ülkemizde son yıllarda daha fazla kullanılmakta olan wordpress altyapısı, yurtdışında, özellikle Amerika'da dünyaca ünlü sanatçılar, sporcular, dev markalarca kullanılmakta. Yeryüzündeki en hızlı adam Hüseyin Bolt, Walt Disney, Adobe, Snoop Dogg, Sony, Microsoft, Katy Perry, Toyota  wordpress altyapısını kullananlardan sadece birkaçı...
 
 

Wordpress ücretsiz dediniz, peki sizin şablonlar neden ücretli ? 

Açık kaynak kodlu, geliştirilebilir bir altyapı olan wordpress tabiki ücretsiz. https://tr.wordpress.org/download/ adresinden siz de wordpress içerik yönetim sisteminin ücretsiz versiyonunu indirebilir, kullanabilirsiniz. Şuan bizim satışa sunduğumuz temaların tümü ücretli olup, dönüşüm odaklı optimize edilmiş, mobil için özelleştirilmiş şablonlardır. Eğer sizin de wordpress ile harika web siteler oluşturacak teknik bilginiz, profesyonel slayt ve bannerlar üretebilen tasarımcılarınız, reklam dönüşümleri en iyi şekilde optimize edebilecek dijital pazarlama uzmanlarınız varsa bunların tümünü kendiniz de yapabilirsiniz. 
 
 

Şablonları kendi sunucumda barındırabilir miyim ?

Elbette, wordpress altyapılı hazırlanan şablonlarımızı kendi sunucunuzda barındırabilirsiniz. Bizim sunucularımızda barındırdığımız web siteleri için tüm güvenlik hizmetleri tarafımızca sağlanır. Kullanıcı kaynaklı sorunlarda, soruna bağlı olarak destek hizmeti ücretli veya ücretsiz olabilir. Kendi sunucunuzda barındırdığınızda destek hizmeti ücretli olarak verilir ve site ile ilgili tüm güvenlik, sorumluluk size aittir. Kısacası wordpress hazır site şablonunu siz barındırıyorsanız tüm sorumluluk sizde olacaktır.
 

 

Fiyatlar neden bu kadar uygun ?

Geçerli fiyatlar tanıtama özel indirimli fiyatlardır. Şablonlar bir kişiye özel olarak tasarlanmadığı, çoklu satışı olduğu için uygun fiyatlarla satılmaktadır. Altyapılarımızı kullanan web site sayısı arttıkça, ürünün kalitesi artmaktadır. Dolaylı olarak sonraki süreçte paket ücretleri de artacaktır.

 

Sipariş verdikten sonra web sitem ne kadar sürede hazırlanır ?

Seçtiğiniz şablonun birebir kurulumunu yaparak web sitenizi 24 saat içinde aktif ediyoruz. Kendi alan adınızı ve hostinginizi kullanıyorsanız tüm yönlendirme işlemlerini yapmış olmalısınız. Slayt veya veri girişi gibi işlemler yapılacaksa bu süre içeriğin adedine göre 1-7 iş günü sürebilir. 

 

Kendi hostingimde kullanmak istiyorum, uyumlu mu?

Wordpress php tabanlı bir yazılım dili olduğu için lunix sunucularda çalışmaktadır. Windows sunuculara kurulum yapılmamaktadır. Linux ve litespeed kurulu sunucularda en yüsek performansı vermektedir.

 

Web sitemi kendim güncelleyebilir miyim ?

Evet yönetim paneli üzerinden içerik olarak güncelleme yapabilirsiniz. Wordpresse ne kadar hakim olduğunuz, yönetim konusunda da ne kadar rahat olacağınızı gösterir. Şablonlar ve sistem oturtulduktan sonra web sitenizde blog yazmak dışında güncelleme ihtiyacı duymayacaksınız.

 

Teknik destek hizmeti var mı ?

Kendi sunucunuzda barındırdığınız web siteleri için teknik destek 1 aydır. Tüm sorularınız, Destek Merkezi üzerinden yanıtlanmaktadır. Wordpressofisi.com sunucularında barındırılan web siteleri için teknik destek 12 aydır. Teknik destek sistemi, takıldığınız soruların cevaplanması için kullanılır. Yeni özellik ekleme, yeni şablon oluşturma, veri girişi limitini aşan içerikler vb. ekstra işlemler ek ücrete tabidir ve iş başı ücretlendirme yapılmaktadır. Wordpressofisi.com güvenlik veya sistemsel açığına sebep olacak eklenti ve güncellemeleri yapmama hakkına sahiptir. Kullanıcı adı ve şifreye sahip olduktan sonra tüm sorunluluk, alıcıya aittir.

 

 

Sitem Google'da Çıkar Mı ? 

Site kurmak ve sitenin google'da çıkması farklı şeylerdir. Sitenin başlık açıklama ve anahtar kelime ayarlarını yapmazsanız siteniz google'da çıkmayabilir. Sadece bu değil, alan adınız google tarafından banlanmışsa, yada google botlarına "sitemi indexleme" derseniz siteniz google da çıkmayacaktır. Ayrıca rekabet olan herhangi bir anahtar kelimeyi sadece site başlığına ve açıklamasına yazıp "sitem google da çıkmıyor"  demek bu işi hiç bilmediğinizi ve bir uzmandan, ajanstan bu konuda profesyonel destek almanız gerektiği gösterir. Web sitesi açarak google da çıkmak tabiki mümkün ancak, milyonlarca web sitesi arasında çıkmak için kesinlikle ekstra seo çalışması yapılmalıdır.  Wordpress Ofisi "şablonu satın alın, siteniz googleda istediğiniz kelimede çıksın" tarzında asla bir yaklaşımda bulunmaz. Seo profesyonel bir dijital pazarlama aracıdır. Uzmanlardan destek alabilirsiniz. 

 

 

Şablonlar mobil uyumlu mu ? 

Tabiki. Mobil cihaz kullanımının %70'lere geldiği günümüzde mobil uyumlu olmayan site zaten hiçbir işe yaramayacaktır. Mobil uyumlu olması sayesinde seoda da rakiplerinizden bir adım önce olmanızı sağlar. Mobilden gelen ziyaretçilerinize kolay bir kullanım sunar. Ayrıca şablonlarımızın yapısı mobil versiyona özel slaytlar veya içerikler oluşturabileceğiniz yapıdadır. 

 

 

Whatsapp veya telefon üzerinden teknik destek var mı ?

Hayır, whatsap veya telefon üzerinden destek verilmemektedir. Destek hizmeti sadece Destek Merkezi üzerinden online olarak verilmektedir. 


 

Reklam danışmanlığı veriyor musunuz ?

Evet, dijital pazarlama uzmanı tarafından bireysel veya kurumsal olarak reklam danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

 

Fatura kesiyor musunuz ?

Elbette, bireysel veya kurumsal tüm müşterilerimize fatura kesiyoruz. Satın alma gerçekleştikten sonra faturanızı 3-7 iş günü içinde e-fatura olarak mail adresinize gönderiyoruz.  E-fatura mükellefiyseniz kabul etmeniz yeterlidir. Vergi mükellefi değilseniz kayıtlı mail adresinize e-faturanız iletilmektedir. 

 

İstanbul'dayız, sizi ziyaret edebilir miyiz ?

Malesef. Wordpress Ofisi'nde sunulan hazır siteler bir paket hizmettir ve buna göre ücretlendirilmektedir. Hazır sunulan bu sitelerde birebir danışmanlık, fiziksel toplantı  belirlenen fiyatlar itibariyle mümkün değildir. İşin mutfağında aktif olarak çalışan kişiler olduğumuz için görüşmelerimiz telefon ve online kanallar üzerinden yapılmaktadır. Özel site, toplantı veya danışmanlık hizmetleri için iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. 


 

İstanbul dışındayız, nasıl görüşebilir, iş yapabiliriz ?

Türkiye'nin ve dünyanın her yerinden müşterilerimizle görüşmelerimizi telefon, whatsap ve e-posta ortamında yapıyoruz. Müşterilerimizin %99.9'luk kısmı ile birebir hiç görüşmedik. Birebir görüşme yapmadan iş yapamıyorsanız, bir internet sitesi kurup iş yapma potansiyeliniz zaten yoktur.

 

Nasıl güvenebiliriz ?

Güveninizi kazanmak için ekstra bir çabaya girmeyiz. Resmi firma, 10 yıllık deneyim, referanslar ve bu kadar nizami,düzenli bir çalışma modeli size güven vermediyse, veya telefon üzerindeki görüşmeden memnun kalmadıysanız, sitemizdeki SSL sertifikası size güven vermez öyle değil mi ? Elinde çanta ile gezen bir pazarlamacıya sadece fiziki olarak gördüğünüz, tanıştığınız için güvenmeniz,  bizce daha riskli bir durum. "Ayînesi iştir kişinin, lafa bakılmaz"

 

Ödeme yöntemleri nelerdir ?

Kredi kartınızla veya banka kartınızla online olarak yada havale eft ile ödeme yapabilirsiniz.Tüm kredi kartı ödemeleriniz PAYTR ödeme aracısı üzerinden gerçekleşmektedir ve %100 güvenlidir. Süreçler online olduğu için elden nakit ödeme kabul edilmemektedir. 


 

Taksit imkanı var mı ?

Evet, tüm ürünlerde anlaşmalı kredi kartlarına 12 taksim imkanı bulunmaktadır.

 

 

 

Kendi hostingimi kullanacağım, indirim mümkün mü ?

Hayır, wordpressofisi.com'da satılan şablonlarda ilk yıl sizden hosting ücreti alınmaz. Hosting tarafımızda olduğu zaman süreçler daha hızlı tamamlanacağı için böyle bir opsiyon sunmaktayız. Ertesi yıllarda hosting yenileme ücretini ödeyerek devam edilebilmektedir. 

 

 

Cpanel / Hosting bilgilerini paylaşıyor musunuz ?

Evet, wordpressofisi.com sunucularında barındırılan tüm sitelerin istenildiği durumlarda cpanel & hosting bilgileri paylaşıyoruz. Cpanel veya normal wordpress panel bilgisi verildikten sonra sitede oluşabilecek her türlü sorun ve yükümlülük alıcıya aittir. Bu konuda sorumluluk kabul edilmemektedir.

 

Wordpress Nakliyat Sitesi - Delta


 • 1.450 TL
 • 950 TL

Seçenekler:
1) Şablonunu Seç

Sektörüne özel hazırladığımız şablonlardan dilediğini seç.

2) Siparişini Ver

Seçtiğin şablonu online sipariş vererek, işlemleri hemen başlat.

3) İçeriğini Gönder

Resim, yazı, menüler vb. tüm içeriklerini bize gönder.

4) Siten Hazır

Profesyonel, daima geliştirilebilir dönüşüm odaklı web siten hazır.